توجه : هزینه ارسال فاکتورهای بالای یک میلیون تومان براساس قیمت اداره پست ،  بعد از ثبت فاکتور به شما اطلاع داده خواهد شد.


شرکت سازنده
روژان
کاربرد تست
تشخیص زمان تخمک گذاری
زمان استفاده
اگر به منظور باردار شدن از تست روژان استفاده می کنید: بهترین زمان برای انجام تست دو تا سه روز قبل از میانه سیکل ماهیانه می باشد ولی توصیه میشود برای تعیین زمان آغاز انجام تست از جدول ضمیمه استفاده کنید. برای مثال اگر دوره سیکل شما ۲۸ روز است مطابق جدول توصیه میشود از روز یازدهم تست را آغاز کنید. تست را تا زمان مثبت شدن (ظهور دو خط قرمز رنگ تقریبا همسان) تکرار نمایید. مثبت شدن تست به این معنی است تخمک در حدود ۲۴-۳۶ ساعت بعد آزاد میشود و لذا احتمال وقوع بارداری طی این زمان زیاد خواهد بود. اگر به منظور جلوگیری از بارداری از تست تخمک گذاری روژان استفاده می کنید باز مطابق جدول تست روژان را انجام دهید در صورتیکه دو خط ظاهر شود (هرچند خط پایین تست کمرنگ باشد) شانس بارداری زیاد است و باید جلوگیری انجام شود و در صورتیکه تنها یک خط ظاهر شود احتمال وقوع بارداری وجود ندارد.
بررسی نتیجه
طبق توضیحات بروشور داخل جعبه
روش تست
مقداری ادرار را در یک لیوان یک بار مصرف بریزید ارتفاع ادرار در لیوان باید حدود یک سانتی متر باشد، نوار تست را از بسته بندی خارج نموده و قسمتی از نوار را که با علامت فلش مشخص گردیده است به مدت ۳۰ تا ۶۰ ثانیه در ظرف ادرار قرار دهید. ادرار نباید از خط زیر فلش بابلاتر رود. مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه صبر نمایید. سپس جواب را بخوانید. جوابهای بعد از ۱۰ دقیه غیر قابل قبول میباشد.