توجه : هزینه ارسال فاکتورهای بالای یک میلیون تومان براساس قیمت اداره پست ،  بعد از ثبت فاکتور به شما اطلاع داده خواهد شد.


ماده موثر
ویژگی و مزایا
استریل و یکبار مصرف ریز رشته‌های نرم و انعطاف‌پذیر در برس کیتواسکراب به عنوان ابزار کمکی روش های مختلف دبریدمان استفاده می‌شود اسفنج قابل انعطاف و ساینده که برای جذب اگزودرما و زوائد پوستی استفاده می شود. زدودن زوائد زخم بدون آسیب به بافت سالم استفاده آسان توسط بیمار و همراهان استفاده از برس این محصول به عنوان ابزاری مکمل برای روش های مختلف دبریدمان کاهش درد در حین دبریدمان کمک به سلامت پوست و ناخن و کاهش عفونت هر دو سمت کیتواسکراب می‌تواند به محلول‌های شستشوی زخم آغشته شود تا به تمیز کردن زخم و دبریدمان کمک کند.
موارد استفاده
هشدار
کیتواسکراب به عنوان وسیله یک بار مصرف برای استفاده کوتاه مدت طی تمیز کردن زخم و دبریدمان به کار می رود. کیتواسکراب نبایستی روی سطح زخم باقی بماند و در صورت نیاز در هر بار تعویض پانسمان مورد استفاده قرار می گیرد.
کاربرد
دبریدمان زخم های سطحی و پاک کردن پوست اطراف زخم زخم های پای دیابتی (به ویژه با ناخن های آلوده) زخم بستر زخم های جراحی در حین ترمیم یا پس از ترمیم ثانویه زخم های خشک و دارای خار زخم های دارای بافت نکروز یا هایپر کراتوتیک بعد از دبریدمان اتولیتیک شستشو و ضد عفونی دست های تیم جراحی
مواد موثره
تعداد در بسته
ویژگی